4. Festiwal Dwóch Jezior 12-14 lipca 2019

 

Wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku nad wodą gorąco zapraszamy w dniach 12-14 lipca 2019 r. do pięknego Wałcza w woj. zachodniopomorskim na wspaniałe wydarzenie -  Festiwal Dwóch Jezior.

Wałcz opleciony jest pięcioma jeziorami, z czego dwa znajdują się w samym centrum miasta (j. Raduń i j. Zamkowe), i właśnie ten fakt był motywem do organizacji festiwalu pod takim a nie innym tytułem.

Inicjatorami festiwalu byli mieszkańcy naszego miasta. W ostatniej jego edycji wzięło udział ok 12 000 osób z całej Polski.

Festiwal Dwóch Jezior to trzydniowe wydarzenie promujące aktywny wypoczynek nad wodą, okraszone dobrą muzyką i licznymi atrakcjami. Oferta, którą przygotowaliśmy sprawia, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie tyko aktywnie spędzi czas, ale również posłucha dobrej muzyki i dowie się, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.

Scena festiwalowa usytuowana jest na promenadzie nad jeziorem Raduń. Jest to  miejsce spotkań wałczan, które podkreśla sportowy i rekreacyjny charakter naszego miasta.  

Gorąco zapraszam
Burmistrz Miasta Wałcz
Maciej Żebrowski