Koncerty

Koncerty na Festiwalowej scenie to muzyczne święto, w którym biorą udział największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Nadchodząca edycja Festiwalu Dwóch Jezior zapowiada się równie imponująco jak w latach ubiegłych. Nad naszymi pięknymi jeziorami pojawią się nie tylko największe gwiazdy muzyki szantowej ale również muzyki klubowej oraz rockowej. Na wałeckiej Alei Gwiazd Sportu powstanie fantastyczne miasteczko festiwalowe dla tysięcy fanów, którzy przyjadą świętować z nami 3 edycję festiwalu.

W tym roku specjalnie dla Was:

 6 lipca 2018r. (piątek )

godzina 18.00 Koncerty zespołów szantowych - biesiada żeglarska. Na scenie wystąpią zespoły:
- Leje na Pokład
- Mietek Folk
- Zejman & Garkumpel
no i oczywiście Majtki Bosmana

7 lipca 2018 (sobota)

20.00 Otwieramy Festiwalową scenę  - Aleja Gwiazd Sportu

Zaśpiewają:
Aleksandra Andrukajtis
Natalia Kędzierska
Estera Naczk/Studio Piosenki ESTI

20.30 Koncert zespołu Wanda i Banda

Koncert zespołu Wanda i Banda to powrót do polskiej sceny big bitowej i rockowej sceny lat ’60, ’70 i ’80. Wanda Kwietniewska, wokalistka takich zespołów jak Vist, Lombard i wreszcie Wanda i Banda, to niekwestionowana czołówka naszej sceny muzycznej. Jej przeboje „Hi Fi”, „Nie będę Julią”, „Para goni parę”, „Mamy czas”, „Fabryka marzeń”, „Kochaj mnie miły” oraz filmowe „Siedem życzeń” zna każdy z nas.

W 2006 roku DJ Adamus zrobił remiks piosenki „Hi-Fi” z pierwszej płyty zespołu Banda i Wanda. Efekt? Utwór bardzo szybko zdobył listy przebojów.

Dwa lata później duet DJ-ski Kalwi&Remi zremiksował utwór „Nie będę Julią” również z debiutanckiego krążka grupy.

A jeśli młodzi artyści sięgają po utwory z przeszłości to jedno jest pewne koncert tego zespołu będzie prawdziwą petardą.

godzina 21.00  Koncert zespołu WILKI

Zespołu Wilki nie trzeba przedstawiać nikomu. Na scenie od ponad 20-tu lat. Robert Gawliński i spółka mają na swoim koncie wiele wielkich przebojów, które na stałe zapisały się w polskiej muzyce i cieszą się niezmiennie ogromną popularnością.

Oprócz Roberta Gawlińskiego Wilki tworzyli Mikis Cupas – gitara, Marcin Szyszko – bębny, Marek Chrzanowski – bas, Michał Rollinger – instrumenty klawiszowe. Album zatytułowany „Wilki” ukazał się w maju 1992 roku i natychmiast okazał się bestsellerem, osiągając sprzedaż ponad 220 000 kaset, 18000 kompaktów i 2000 płyt winylowych. Szacuje  się, że razem z pirackimi wydaniami  płyta rozeszła się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Wszystkie utwory na płycie były autorstwa Roberta Gawlińskiego, lidera grupy. Album promowały single „Nic zamieszkują demony” „Eroll” „Son of the Blue Sky”, „Aborygen” i „Eli lama sabachtani”. Wideoclip "Son Of The Blue Sky" jako jeden z pierwszych polskich utworów znalazł się na antenie światowego MTV, był również najczęściej wybieranym przebojem roku przez różne rozgłośnie radiowe i czasopisma muzyczne.

23.30 Nam- Tara – teatr ognia

24.00 Zabawa nocna z zespołem Aplauz


8 lipca 2018 (niedziela) EAGLE Beach Party

20.00 Otwieramy Festiwalową scenę  -  Aleja Gwiazd Sportu

20.00 DJ  BAZYL

godzina 22.00 – 23.00 Koncert C – BOOL

C-BooL - jeden z najlepszych producentów muzycznych w Polsce. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Dwa najpopularniejsze nagrania Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend w muzyce tanecznej i królował na parkietach tanecznych w Polsce i w wielu krajach Europy Zachodniej przez długi czas. W 2016 roku ukazał się singiel “Never Go Away”, który uplasował się na pierwszych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów oraz był najczęściej granym nagraniem w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych, co potwierdziły najwyższe pozycje w zestawieniach list Airplay Radio i Airplay TV. Jesienią 2016 ukazał się kolejny singiel artysty nagrany z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham zatytułowany “Magic Symphony”. Nagranie, podobnie jak poprzedni singiel wspięło się na szczyt radiowego Airplaya w Polsce oraz otrzymało status Poczwórnej Platynowej Płyty. Nagranie podobnie jak poprzedni singiel otrzymało nagrodę Eska Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy hit.

C – Bool to zdobywca: Diamentowej Płyty za singiel „Never Go Away”, Poczwórnej Platynowej Płyty za „Magic Symphony”, Podwójnej Platyny za „DJ Is Your Second Name”


23.30 Koncert  SEEV,

00.30 DJ HERTZ

  • bw
  • galerie_koncerty_2018_cbool_C-BooL-Press-2017---2_800x533
  • galerie_koncerty_2018_cbool_TAGHEUER-C-bool-photoSoniaSwiezawska-5_400x600
  • galerie_koncerty_2018_cbool_TAGHEUER-C-bool-photoSoniaSwiezawska-6_400x600

Simple Image Gallery Extended